У пріоритеті стабільний освітній процес

В електронній читальній залі ГАТІ СНАУ відбулося чергове планове засідання батьківської ради.

Директор інституту Анатолій Литвиненко звернув увагу присутніх на досягнення, пріоритетні напрямки роботи, плани та перспективи діяльності навчального закладу. Також Анатолій Васильович ознайомив батьків із реформами та змінами, що сьогодні відбуваються в освітньому просторі й закликав батьків до тісної співпраці.

Щодо організації навчального процесу, а саме атестації студентів, проходження пробного ЗНО, підготовки до екзаменаційної сесії та захисту дипломних робіт розповіла заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох. Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба ознайомив батьків із роботою виховного відділу та заходами соціальної підтримки студентів.

Окрім звітів адміністрації про діяльність навчального закладу було обговорено ряд важливих питань, які стосувалися спільної роботи в напрямку підготовки матеріально-технічної бази до нового навчального року.