Літературна сміхотерапія

В електронній читальній залі бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака СНАУ бібліотекар Ніна Шакотько провела виховну годину для студентів 11Б і 11АГ груп, присвячену Міжнародному дню гумору.

Ніна Іванівна розповіла молодим людям про походженням Дня гумору, цікаві факти про нього й історію святкування в Україні. Під час заняття студенти ознайомилися з «Золотими правилами життя» – жартівливими віршами, які вчать завжди залишатися оптимістами та радіти навколишньому світу. Також вони відгадували загадки-жарти, слухали веселі історії з життя письменників, іскрометні смішинки тощо. Крім того, присутні переглянули гумористичні відеосюжети.

Наприкінці бібліотекар порадила учасникам заходу щиро посміхатися не лише 1 квітня, але й кожен день.

Упродовж виховної години діяла виставка «З Днем сміху», до якої ввійшли гумористичні твори Остапа Вишні, Миколи Гоголя, Івана Карпенка-Карого й інших відомих письменників.