Осінній вернісаж

Працівниками бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ разом зі студентами гуртожитку №1 створена виставка «Осінній вернісаж».

Осінь – це не тільки пора зміни кольорів у природі, а й час збору урожаю, саме тому ця виставка представлена відвідувачам. Вони мають можливість познайомитися з літературою про технології вирощування, зберігання та переробку продукції рослинництва. Переглянути журнали «Огородник» і «Farmer», що містять поради з вирощування сільськогосподарської продукції. Також на виставці представлено композиції з овочів і фруктів та вироби з осінніх дарів садів і ланів, що створили студенти.

Бібліотека інституту дякує вихователю гуртожитку № 1 та студентам цього гуртожитку – Щастній Ірині, Татаренко Вікторії, Лепеш Руслані за допомогу в організації виставки.