Конкурс юних інформатиків

21 березня в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Завідувач навчально-методичного кабінету Ірина Хлонь, голова циклової комісії комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки Світлана Колесник і викладач спецдисциплін Наталія Горшкова привітали учасників, побажали їм успіхів.

Юні інформатики виконували завдання в текстовому процесорі MS Word 2010 і в табличному процесорі MS Excel 2010.

У підсумку кращими стали роботи студентів 11КІ групи Анастасії Стеценко та Богдана Глуханича. Другим став студент 11КІ Єгор Шакотько, третє місце посіли студент 11КІ групи Денис Борисенко та студентка 11Ф групи Аліна Силіна.

Переможці представлять наш навчальний заклад на обласному етапі олімпіади.