Підтвердили звання «кращі»

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у Кубку України з козацького двобою серед юніорів і юнаків. Змагання відбулися на базі легкоатлетичного манежу СумДУ.

Вихованці тренера ВПК «Мужність» Кирила Ященка показали високі результати в розділі «Борня-2» – поєдинок із легким контактом основний, аналог кік-лайт, дозволяється лоу-кік і кидки.

Студентки 11АГ групи Каріна Мірошніченко (категорія 16-18 років до 60 кг) й Ірина Щастна (категорія 13-15 років до 50 кг) вибороли «золото» змагань. Також першими стали студент 31Е групи Олександр Дегтяр (категорія до 85кг) та студент 41ОКМ групи Олександр Зуй (категорія до 75 кг). Другими місцями порадували вболівальників студент 31Б групи Микита Грондовський (категорія до 85 кг) і студент 11КІ групи Микита Антоненко (категорія до 60 кг).

Вітаємо учасників, бажаємо подальших перемог і досягнень!