Обговорили погані звички та їх вплив на здоров’я

15 березня викладач інституту Ірина Негреба зі студентами 21Ф групи провела відкрите заняття на тему: «Шкідливі звички сучасної молоді. Герундій та інфінітив».

Під час заходу педагог задіяла всі види мовленнєвої діяльності активні форми роботи, що сприяли постійному спілкуванню викладача та студентів. Молоді фахівці висловлювали думки щодо зазначеної вище проблеми. Заняття супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Насамкінець присутні дійшли висновку: потрібно вести здоровий спосіб життя та виховувати в собі корисні звички.

Захід відвідали голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Тамара Михайлюкова, голова Школи педмайстерності Лариса Володько та викладачі Школи педмайстерності Наталія Гончарова, Анна Овсянко й Ірина Кліндух.