Перетворюємо знання на успіх

На базі Сумського коледжу економіки та торгівлі відбувся другий обласний етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області.

Наш навчальний заклад представили переможці І етапу: студентка 21Ф групи Юлія Самоха (викладач Світлана Зайнуліна) та студент 22Е групи Костянтин Педоренко (викладач Тамара Михайлюкова). Молоді люди гідно представили навчальний заклад, показавши міцні знання з орфографії, морфології, пунктуації. Варто відзначити результати Юлії, якій до третього місця не вистачило лише одного балу.

Паралельно з олімпіадою пройшла нарада викладачів обласного методичного об’єднання, під час якої педагоги на міжобласному регіональному рівні обмінялися досвідом методичної, виховної та наукової роботи. Голова ОМО Полтавської області Валентина Ісакова розповіла про педагогічний коучинг як продуктивну технологію формування компетенцій студентів ВНЗ І-ІІ р. а. у контексті підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.