Проходимо відбір

У рамках спільного україно-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася зустріч представників німецької сторони зі студентами.

Цього разу до навчального закладу прибули заступник керівника проекту Андрій Гетя та менеджер проекту Ірина Фомін. Вони провели І етап співбесіди з молодими людьми, які планують проходити практику в Німеччині.

Ірина Фомін говорить, що під час відбору вони, крім іншого, керувалися і такими критеріями: знання сільського господарства, особисті якості практиканта та наскільки студент може адаптуватися до нової культури.

Хто саме півроку працюватиме й житиме в родинах німецьких фермерів, стане зрозумілим наприкінці квітня, після інтенсивних курсів німецької мови, які буде проводити викладач іноземної мови ГАТІ Андріан Куліш.