До ГАТІ СНАУ прийшло чудове свято Весни

Із нагоди Міжнародного жіночого дня в інституті відбувся святковий концерт.

Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба від імені всіх чоловіків привітав прекрасну половину інституту та побажав справжнього весняного настрою, благополуччя в родині, посмішок й оптимізму.

До привітань долучилися й учасники студентської самодіяльності. Проникливими піснями привітали присутніх дам Олександр Мирошниченко, Олександр Матюхін, Ангеліна Дерпа, Альона Євтушенко, Юлія Верченко, Вікторія Татаренко та Ліана Маринчик. Запалили аудиторію веселий виступ танцювально-експериментального ансамблю «Струмочок», танок «Хавана», проникливий контемп Каріни Мірошніченко й Івана Журавльова та ритмічний сучасний танок Аліни Силіної й Каріни Мірошніченко. Хвилинкою гумору звеселяли глядачів Роман Печений і Анастасія Стеценко.

Фінальним став виступ вокального ансамблю «Веснянка». Протягом святкового концерту зі сцени лунали вірші та щирі вітання від ведучих Альони Волкової та Руслана Калиновича.

Із самого ранку юнаки студентського активу дарували жінкам створені власноруч квіти та листівки.