Історія – свідок минулого

Молодий викладач Школи педагогічної майстерності ГАТІ СНАУ Євгенія Антонова зі студентами 21АГ групи провела відкрите заняття на тему: «Національне відродження на українських землях у ХІХ столітті».

Під час заняття Євгенія Сергіївна ознайомила молодих людей з початком українського національного відродження в Наддніпрянській Україні. Після цього студенти розповіли про декабристський рух на Наддніпрянщині, масонські ложі та Кирило-Мефодіївське братство. Також обговорили питання національно-визвольного руху на західноукраїнських землях, суспільно-політичну діяльність «Руської трійці» тощо.

Заняття відвідали голова циклової комісії суспільних дисциплін Сергій Антонов, завідувач навчально-методичного кабінету Ірина Хлонь, голова Школи педмайстерності Лариса Володько та викладачі Школи педмайстерності Наталія Гончарова й Валерій Загарюй.