«Художня палітра жінок-письменниць»

Під такою назвою в бібліотеці Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ розгорнуто портретну міні-галерею, присвячену творчості видатних письменниць.

До уваги читачів представлені фотопортрети письменниць, факти з їхнього життя та творчості. Крім того, бажаючі можуть переглянути твори різних часів: від класичної літератури, на якій зростало не одне покоління, до сучасної, яка задовольняє читацькі смаки будь-якої аудиторії. Серед експозиції – твори Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Ліни Костенко, Оксани Іваненко, Шарлотти Бронте й інших письменниць української та світової літератури. Кожна книга наскрізь пронизана життєвим сенсом і мораллю. Їх твори – це оригінальне поєднання цікавих тематичних ракурсів й інших жанрово-стильових характеристик, символічних образів і глибоких підтекстів.

Бібліотека інституту запрошує читачів не тільки переглянути портретну міні-галерею, а й поринути в чарівний світ творів письменниць.