Відчули себе агроінженерами

У ГАТІ СНАУ відбулася презентація відділення механізації та агропромислових технологій.

Учні Глухівської школи-інтернат імені М.І. Жужоми та НВК №4 ознайомилися з відділенням і спеціальностями та взяли участь у захопливій грі «Відчуй себе агроінженером».

Юнаки розділилися на команди «Class» і «Case», подорожували аудиторіями та виконували тематичні завдання. У процесі квесту молоді люди за емблемами визначали марки автомобілів, а також назви деталей машин і тракторів. Майбутні студенти відчули себе водіями та перевірили власні знання правил дорожнього руху. Крім цього, школярі розбирали та збирали макет двигуна внутрішнього згорання.

Після завершення конкурсної програми учасники посмакували чаєм із солодощами та поспілкувалися з викладачами інституту.