Актуальні питання на засіданні старостату

12 вересня у читальній залі бібліотеки інституту пройшла перша у цьому році зустріч старост акдемічних груп із представниками адміністрації навчального закладу.

Заступник директора з виховної роботи Сергій Олександрович Журба та голова студентського самоврядування Наталія Янченко обговорили зі студентами актуальні питання. Зокрема, мова йшла про вибори нового голови студентського самоврядування. Старост ознайомили з перебігом виборчого процесу, наголосивши, що подати свою кандидатуру необхідно до 18 вересня. При цьому Сергій Олександрович зазначив, що претендентам варто не просто заручитися підтримкою студентського електорату, а й потім виправдати їх сподівання. Наглядати за законністю процедури буде обрана на засіданні виборча комісія.

Також на зустрічі головою старостату одноголосно обрали Базуріну Ольгу.

Долучитися до співпраці запропонувала редактор газети інституту «Студентський меридіан» Ксенія Осьмакова.