Від теорії до практики

Представники Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у науково-практичному семінарі «Сучасні аспекти вирощування основних плодових та ягідних культур Сумської області». Захід відбувся на базі Сумського національного аграрного університету.

Викладачі ГАТІ Володимир Андрієнко, Андрій Логінов та агроном Олександр Сидоренко під час семінару ознайомилися з інноваційними технологіями вирощування яблуні в північних регіонах України, перспективними сортами, підщепами яблуні та засобами захисту плодових дерев від шкідників. Крім того, на семінарі обговорили технологічні аспекти промислового вирощування суниці та малини на Сумщині, а також особливості вирощування чорної смородини для механізованого збирання тощо.

Після цього учасники семінару переїхали до саду СНАУ, де дізналися про особливості створення перспективних форм крон яблуні та наочно спостерігали за обрізкою плодових насаджень.