«Шкідливі звички та їх пагубний вплив»

Саме під такою назвою Ірина Марченко в 11Е та 11Б групах провела заняття з метою профілактики шкідливих звичок психолог інституту. Проблема впливу на людину та її здоров'я алкоголю, тютюнопаління та наркотичних речовин у наш час постає гострим питанням.

Студенти розглядали життєві ситуації та знаходили способи їх вирішення, вчилися говорити «НІ», коли їм пропонували спробувати «закурити» або «випити алкоголю». Також на занятті обговорили причини «підсідання» підлітками на шкідливі речовини та назвали наслідки алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності.

Наприкінці, молоді люди зробили висновок, що все ж таки під час залежності ми маємо лише негатив і краще не витрачати на це свій час і здоров'я, а побільше займатися спортом.