Я знаю все

У рамках тижня іноземної мови викладач дисципліни «Англійська мова» Наталія Сивоконь зі студентами 31М групи провела відкрите заняття у формі інтелектуальної гри «I am mister know-all».

Спочатку студенти розділилися на команди «Fighters» (бійці) та «Winners» (переможці). Після цього Наталія Миколаївна ознайомила з правилами гри та обговорила зі студентами організаційні питання.

Під час заняття молоді люди знаходили рими до слів, визначали кращих знавців символіки країн. Також обговорювали професії відомих людей, за назвою твору визначали автора та перевіряли знання з літератури. Видався напруженим конкурс капітанів, де студенти на швидкість давали відповіді на поставлені запитання.

За результатами конкурсів перемогу здобула команда «Winners». Наприкінці гри викладач вручила учасникам грамоти.