Модернізація практичної складової навчання

22 лютого співробітники ГАТІ СНАУ Вячеслав Чалий, Олександр Дещенко, Євгеній Авраменко, Олександр Бірюк і Сергій Сашньов узяли участь у семінарі «Фахова освіта в коледжах як одна з передумов сталого розвитку аграрного виробництва України.

У рамках реалізації німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» обговорили питання перспектив розвитку аграрної освіти в нашій країни. Доповідачі зосередили увагу присутніх на важливості вищої освіти для сільської молоді й необхідності підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців аграрної галузі. Крім того, учасників семінару ознайомили з поняттям «дуальна освіта», тобто максимальне наближення освіти до реальних потреб виробництва.

Наприкінці заходу присутні обмінялися думками із зазначеної теми.