Зруйнували стереотипи

21 лютого в рамках тижня природничо-математичних дисциплін викладачі математики Ірина Матвієнко й Аліна Гришакова зі студентами 12АІ та 12Е груп провели інтелект-шоу «Інтуїція».

У процесі гри студенти активізували пізнавальну діяльність, поглибили знання з математики. Говорять, що інтуїція справа жіноча, а логіка – чоловіча, однак молоді люди зруйнували стереотипи та показали, що не залежно від статі всі вони кмітливі, мають логічне мислення та вміють діяти в нестандартних ситуаціях.

Лариса Володько, Оксана Кубан та Наталія Середа оцінили результати наших юних «математиків» і нагородили почесними грамотами. За активну підтримку вболівальники отримали солодощі з сюрпризами.

Такі змагання виховують у студентів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді та демонструвати багатство та красу світу математики.