«Тварини» проти «вірусів»

Викладач дисципліни «Біологія» ГАТІ СНАУ Лариса Володько та студент-магістрант ГНПУ Дар’я Григор’єва зі студентами 11АІ групи провели біологічний брейн-ринг.

За право називатися кращими знавцями біології боролися «Буйволи» та «Бактеріофаги». Вони складали біологічні шаради, відгадували тварин за описами хвоста, визначали назви рослин та породи тварин. Юні біологи брали участь у жартівливій вікторині, рахували щупальця кальмарів і восьминогів, називали овоч для закидання поганих акторів тощо. Фінальний конкурс «Чорна скринька» показав знання студентів на повну.

І поки непідкупне журі, в особі Лариси Анатоліївни, підсумовувало результати, студенти відгадували ребуси та отримували за це додаткові бали.

Що ж, у підсумку «вірус» не зміг вразити «тварин», і з відривом в один бал перемогу здобули «Буйволи». Викладач і педагог-практикант привітали розумників і вручили їм грамоти.