Спортсмени інституту взяли участь у святкуванні Дня фізкультури і спорту

Спортсмени та викладачі фізичного виховання Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака СНАУ взяли участь у проведенні фізкультурно-спортивного свята, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

Грамотами міського голови були нагороджені Ірина Кулініч, Олег Устінов, Ігор Гаврильчук, Олександра Журба, Юрій Примаков.

Цього дня на міському стадіоні «Дружба» проводилися змагання з різних видів спорту. У турнірі з перетягування канату спортсмени навчального закладу посіли перше місце.

Переможцем спартакіади силачів (кантування автомобільного колеса, тяга автомобіля, підняття колоди) став Вячеслав Кириченко, Михайло Гапоненко посів друге місце.

У змаганнях із бігу по колоді перемогу здобув Вячеслав Науменко, Кирило Ворожбит став срібним призером, Максим Гололобов отримав бронзу. У стрільбі з пневматичної гвинтівки Анна Фесенко стала другою.

Вітаємо спортсменів інституту зі святом!

Переглянути усі фото