Хімія – це цікаво

Викладач Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Ірина Кошель провела відкрите заняття з хімії для молодих викладачів Школи педагогічної майстерності.

У процесі лабораторної роботи з теми «Хімічні властивості оксигеновмісних сполук» студенти 11КІ групи власноруч виконали досліди на вивчення властивостей усім відомих речовин гліцерину й оцтової кислоти. Молоді люди продемонстрували вміння розв’язувати аналітичні задачі та пояснювати результати експерименту. Ірина Миколаївна стверджує, що хімія була та залишається експериментальною наукою й оволодіти відповідними знаннями без виконання лабораторних робіт неможливо.

Після заняття молоді викладачі разом із головою Школи педмайстерності Ларисою Володько обговорили питання педагогічної взаємодії викладача та студентів під час занять і розглянули інтерактивні моделі навчання.