Знайомство першокурсників із бібліотекою

11 вересня в електронній читальній залі завідувач бібліотеки ГАТІ СНАУ Ольга Іванівна Зуєва провела зі студентами першого курсу заняття з інформаційної культури.

Ольга Іванівна ознайомила першокурсників із принципами та особливостями роботи в бібліотеці, її фондами, ресурсами і структурою. Для студентів 11АІ та 11Ф груп завідуюча провела екскурсію та повідомила про те, що в читальних залах проводиться велика кількість виховних і навчальних заходів. Першокурсники заповнили формуляри читачів й освоїли правила користування сайтом бібліотеки. Ольга Іванівна показала також інформаційний центр та розповіла про його роботу.

Студенти побачили цікаві рідкісні видання, які знаходяться у бібліотеці. Тим, у кого є творчі здібності, пропонували проявити їх на сторінках студентської газети.