Із думкою про успішне майбутнє

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулися вибори ректора Сумського НАУ.

Обирали майбутнього очільника шляхом таємного голосування з дотриманням усіх вимог і правил безпеки.

За інформацією голови виборчої комісії Олександра Гладушки, участь у голосуванні взяли 143 особи. З них 129 віддали голос за проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігоря Коваленка, 12 – за професора кафедри туризму Володимира Онопрієнка, двоє не підтримали жодного з кандидатів.

У решті відокремлених структурних підрозділів і самому університеті більшість виборців також висловилися на користь кандидатури Ігоря Коваленка, тож у підсумку він і став новим ректором Сумського національного аграрного університету.

Результати виборів свідчать про те, що Ігор Миколайович має значну підтримку колективу, – зазначив директор ГАФК СНАУ Анатолій Литвиненко. – Отже, потужна команда однодумців буде продовжувати рухати університет шляхом розвитку й інновацій, а це – важлива складова для успіху кожного коледжу в його структурі. Вітаємо Ігоря Миколайовича з переконливою перемогою та сподіваємося, що спільними зусиллями зможемо подолати всі сучасні виклики.