Обрали представників для участі у виборах ректора СНАУ

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулися збори працівників, не віднесених до категорії наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників.

Директор коледжу Анатолій Литвиненко повідомив присутнім, що 20 червня 2024 року відбудуться вибори ректора Сумського національного аграрного університету, в яких беруть участь усі відокремлені структурні підрозділи. Згідно до встановленої квоти, від працівників, не віднесених до категорії наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, в нашому коледжі слід обрати 15 осіб.

Голова зборів В’ячеслав Колесник запропонував запрошеним надати пропозиції щодо кандидатів. Ними стали: Анна Полевик, Неля Поцелуєва, Лариса Шакотько, Наталія Чорнобай, Віталій Мареєв, Олена Бакликова, Федір Грудина, Світлана Кравченко, Микола Коваленко, Тетяна Милка, Ірина Матюхіна, Ольга Зуєва, Володимир Ковальчук, Володимир Коломеєць, Світлана Сидоренко.

У таємному голосуванні взяли участь усі 92 присутні. Голова лічильної комісії Олена Бакликова оголосила результати підрахунку голосів: «за» 89, «проти» - 3, «утрималися» - 0. Тобто вище згадані особи будуть представляти працівників ГАФК СНАУ, не віднесених до категорії наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників у виборах ректора СНАУ 20 червня 2024 року.