Обговорили проблему примусової праці

У ГАТІ СНАУ відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми» зі студентами 21КІ та 21ПЕ груп.

Захід організували завідувач відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру обслуговування населення Олена Юденич та студенти-практиканти ГНПУ Павлина Варнава, Тетяна Жук і Дмитро Оселедець. Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба розпочав заняття та представив студентам інституту гостей.

Під час тренінгу молоді люди переглянули документальний фільм «Життя на продаж», розкрили шляхи подолання такого негативного явища як торгівля людьми. Також вони обговорили причини виїзду на роботу за кордон: прагнення фінансової незалежності, відсутність роботи, необхідність виплачувати банківські кредити тощо. Крім того, учасники розподілилися на команди та виконували поставлені завдання.

Другокурсники отримали корисні поради, що допоможуть запобігти потраплянню в рабську пастку. Загалом тренінг відбувся у формі живої бесіди, що допомогло присутнім розкритися та, не соромлячись, висловлювати думки.

На заході також були присутні практичний психолог інституту Ірина Марченко та соціальний педагог Дмитро Бабенко.