«Великі історії кохання»

Саме під такою назвою з нагоди свята всіх закоханих в електронній читальній залі ГАТІ СНАУ провідний бібліотекар інституту Олена Загута провела для студентів 21ПБ, 21Бух і 21Ф груп годину цікавих повідомлень.

Олена Олександрівна перенесла молодих людей у світ неймовірних історій кохання, де великий Султан Сулейман одружується з рабинею, українською красунею Роксоланою, а могольський падишах Шах Джахан будує для коханої Мумтаз Махал один із найпрекрасніших палаців світу Тадж Махал. Бібліотекар не могла оминути у своїй доповіді й таку романтичну та дещо трагічну любов грузинського художника-примітивіста Ніко Піросманошвілі до французької актриси Маргарити де Севр. Бідний митець продав усе майно та придбав на всі кошти троянди, але жінка не відповіла взаємністю і він залишився ні з чим.

Упродовж заходу діяла виставка тематичної літератури.