Руйнуй кордони разом із СНАУ

8 лютого СНАУ приймав юних колег – студентів усіх шести коледжів. Зустріч було присвячено презентації програм обміну.

Під час заходу молоді люди познайомилися з учасниками минулорічних програм, а також перевірили власні знання з англійської або німецької мов. Детальніше читайте в статті «Зростаємо разом».

Усі учасники отримали сертифікати із зазначенням їх рівня володіння іноземною мовою. Студенти, які найкраще пройшли тестування, показавши високий рівень знань, матимуть пріоритет при виборі програми стажування або навчання.

Вітаємо найкращих знавців іноземної мови!

Глухівський коледж: Віталій Карпенко, Владислав Отрошок, Артем Таран.

Маловисторопський коледж: Павло Бабенко, Дмитро Маляр, Ірина Солодова, Андрій Маляр, Владислав Харченко, Богдан Поддячев.

Охтирський коледж: Антон Желнаков, Денис Ярмак, Михайло Гієнко, Владислав Жайворок, Валерія Шейко, Олег Бей, Владислав Яковенко.

Путивльський коледж: Юлія Шулік, Степан Гловацький.

Роменський коледж: Марк Ідес, Артем Дудченко, Сергій Ситницький, Юрій Будаков, Ярослав Ступак, Владислав Ткаченко.

Сумський коледж: Аліна Литвиненко, Діана Ільчук.

Медіацентр Сумського НАУ