Педагог-практикант у дії

9 та 12 лютого в електронній читальній залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ студент-магістрант Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка Олена Мироненко провела заняття в 21Бух групі.

Практикантка на прикладі кіно та телебачення поінформувала молодих людей щодо вживання інфінітива в англійській мові. Олена розповіла майбутнім бухгалтерам про герундій, не особову форму дієслова, що є відтінком певного процесу, й ознайомила з біографіями видатних акторів.

Під час заняття викладач використовувала не лише класичні методи навчання, але й менш звичні: елементи ситуативної гри та проектної роботи, розгадування кросворду, використання мультимедійних технологій тощо. Крім того, Олена Мироненко велику увагу приділила аудіюванню, адже воно допомагає збільшити лексичний запас англійської та підвищує рівень володіння мовою. Наприкінці занять студенти виконували різноманітні граматичні вправи для закріплення вивченого матеріалу.