Практика та досвід

Студенти випускної 42Е групи завершили практику з технічного обслуговування та поточного ремонту електрообладнання машин і установок, що використовуються в агропромисловому комплексі.

У підсумку навчання молоді люди розширили та систематизували знання зі спеціальних дисциплін, перевірили деякі закони на практиці. Майбутні електрики самостійно знайшли й усунули неполадки в електрообладнанні насосних станцій, схемах керування й автоматизації обладнання для створення мікроклімату в приміщеннях, кормороздавання, видалення гною тощо. Також вони здобули навички складання графіків плановопопереджувальних ремонтів електрообладнання, навчилися виконувати роботи за графіком і здійснили пробне вмикання відремонтованого обладнання технологічних ліній.

Під час практики студенти Олег Халецький, Ігор Попов і Сергій Пирлик працювали над розробкою виробів, що будуть представлені на захисті дипломних проектів у червні 2018 року.