Бій під Крутами - символ нескореного духу нації

У гуртожитку № 1 відбулася година пам’яті «За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується».

Під час заходу доповідачі звернули увагу на базові цінності нашого суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму своїх однолітків під Крутами. Інститутська молодь згадала про події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, та ознайомилася з історичними документами. Наприкінці заходу присутні переглянули документальний кінофільм «Листи без конверта» та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Година пам’яті допомогла студентам зрозуміти, що невелика у масштабах світової історії битва під Крутами, яку навряд чи можна назвати зразком військового мистецтва, стала символом нескореного духу нашої нації.