«Ми – за здоровий спосіб життя»

Саме під такою назвою у великій спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася традиційна зимова студентська спартакіада.

Насамперед директор навчального закладу Анатолій Литвиненко побажав спортсменам успіхів, суддям – неупередженості, а вболівальникам – отримати насолоду від змагань. Для гарного настрою Ангеліна Дерпа подарувала присутнім музичне вітання. Також спортивну настанову учасникам дав головний суддя змагань Віктор Гололобов. Далі капітани команд підняли Державний прапор України, що знаменувало урочисте відкриття спартакіади.

Під час конкурсів студенти демонстрували вправність, влучність, швидкість тощо. Одразу стало помітним, хто вдома саджає картоплю, а хто кидає дротики та збиває кеглі.

За результатами шести конкурсів одразу по дві команди отримали однакову кількість очок. Тому суддівська колегія разом із капітанами вирішили провести додаткову естафету, що дозволила визначитися з переможцем.

У підсумку «золото» виборола команда гуртожитку №2, другим став гуртожиток №3, ІІІ місце посіла збірна команда «Дружба», останнє – Центр молодіжної політики. Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба та голова ЦМП Альона Волкова кожній команді вручили грамоти та солодощі.