Погляд крізь роки

23 січня студенти 22Е та 21ПЕ груп відділення електроенергетики АПВ на чолі з кураторами Федором Лук’яненком та Олексієм Ткачовим відвідали Національний заповідник «Глухів».

Екскурсовод Неля Пінчук провела виховний захід, присвячений Дню Соборності України та 100-річчю з Дня проголошення незалежності та суверенності УНР. Вона розповіла учасникам заходу про возз’єднання українських земель, що входили до складу Західноукраїнської Народної Республіки, із Наддніпрянською Україною. Неля Юріївна звернула увагу студентів на актуальність цієї події сьогодні, коли Україна знову бореться за незалежність.

Також присутні із цікавістю переглянули відеофільм про часи, коли українці вперше на весь світ заявили про своє бажання мати самостійну державу.