Діяльність активних і креативних

Виховний відділ Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ презентував свою роботу слухачам підготовчих курсів.

Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко ознайомив з основними напрямками діяльності відділу, а також наголосив, що студентське життя дуже цікаве та змістовне, якщо брати активну участь у різноманітних заходах.

У свою чергу культорганізатор Анна Овсянко розповіла про художню самодіяльність у коледжі та запросила всіх охочих, хто прийде до нас на навчання, долучатися до вокальних/танцювальних гуртків або ж спробувати себе в ролі ведучого.

Голова Центру молодіжної політики Жанна Бузинна поінформувала школярів щодо роботи центру молодіжної політики та ролі студентського самоврядування в житті коледжу.

Наостанок практичний психолог закладу освіти Ірина Марченко провела з присутніми цікаву вікторину, в якій хлопці та дівчата змогли переконатися на власному досвіді, що командна та злагоджена робота дуже важлива для досягнення поставлених цілей.