Організували дозвілля мешканців гуртожитків

Центр молодіжної політики Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ разом із вихователем гуртожитку №2 провели зустрічі зі студентами, які проживають у гуртожитках.

У перший день голова ЦМП Жанна Бузинна, вихователь Сергій Коваленко та мешканці гуртожитку спілкувалися під час чаювання, а також грали в інтелектуальну гру «Мафія».

Другий день був дуже активний і пройшов разом із представниками поліцейських офіцерів громади: Павла Свербейкіна, Миколи Лук'яненка та Миколи Прокопенка. Студенти поділилися на дві команди та брали участь у конкурсах та естафетах. Молоді люди приміряли бронежилети, на швидкість розбирали та збирали автомат тощо. До того ж змагалися, хто швидше перетягне тросом поліцейський автомобіль.

У підсумку перемогла команда першокурсників. Окрім позитивних емоцій, вони отримали грамоти та грошові призи.