«Пам’ятаємо, боремося, переможемо»

Під такою назвою викладач історії ГАФК СНАУ Євгенія Базюк провела інформаційну годину для студентів коледжу.

Щороку 18 травня в Україні та в багатьох містах світу вшановують пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу комуністичним тоталітарним режимом. Жалобні заходи розпочалися з вечора 17 травня.

Євгенія Сергіївна ознайомила здобувачів освіти з трагічною сторінкою в житті кримськотатарського народу та історії України в цілому. Особливу увагу викладач звернула на те, що анексія Криму російською федерацією у лютому 2014 році актуалізувала проблему боротьби кримських татар за свої права.

Велика шана та повага тим, хто бореться за Україну та нашу спільну історію. Крим – це Україна! Слава Україні! Вічна пам’ять Героям, – підсумувала Євгенія Базюк.

До того ж у коледжі на знак жалоби та підтримки кримських татар прапор держави пов’язали чорною стрічкою.