«Україна – від подиху століть до сьогодення»

Під такою назвою в бібліотеці Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ відбувся бібліомікс, присвячений Дню Соборності та 100-річчю від дня прийняття ІV Універсалу Української Центральної Ради.

Ведуча заходу Ніна Шакотько розповіла присутнім студентам 21КІ, 21МБП та 31ОКМ груп про один з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття – Українську революцію 1917-1921 років.

Студенти переглянули відеосюжети про проголошення автономії Української народної республіки, визначних діячів і події на Сумщині в цей період. Захід супроводжувався оглядом тематичної літератури та переглядом фотоматеріалів про проголошення IV Універсалу.

Проведений захід поповнив знання студентів про ключові події Української революції ХХ століття, звернув увагу на актуальність ідей суверенності, соборності, територіальної цілісності України.