Відірватися від землі

Співробітники бібліотеки Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у відкритті виставки «Небесні акварелі» фотохудожника Віталія Максютенка.

Автор народивсь у Глухові, працював у газеті «Народна трибуна», останні роки життя провів у Києві. Митець, по суті, запропонував відвідувачам забути про буденні справи й бодай на мить підняти очі вгору, зупинитись і зануритись у красу небес. На кожній роботі – дивовижні хмари, що потрапили у фотооб’єктив В. Максютенка в різний час доби й у різних місцях. У всіх світлин свої історії, сюжети, символи.

Організатори виставки вірять, що «відірватися від землі» на цій експозиції буде цікаво й місцевим фотоаматорам, і студентській молоді, й пересічним громадянам, здатним бачити прекрасне не тільки на музейних стінах, а й у житті.