Коротко – про головне

На базі ГАТІ СНАУ відбулася настановча нарада, присвячена проведенню ЗНО-2018.

Передусім директор Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Анатолій Литвиненко побажав присутнім одинадцятикласникам Глухова та району, а також студентам, які здаватимуть ЗНО, успішно продемонструвати свої знання. Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко наголосив, що для цього треба неухильно дотримуватися процедури складання зовнішнього незалежного оцінювання. На її цьогорічних особливостях зупинилася куратор Сумської області з питань ЗНО Валерія Ханікова. Зокрема, мова йшла про календар ЗНО-2018; відмінності у предметах для випускників шкіл і студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації; що із ЗНО піде в залік ДПА. Особливу увагу приділили документам, необхідним для реєстрації на оцінювання та продемонстрували зразки сертифікату, запрошення, інформаційної картки. Також представники Харківського ЦОЯО відповіли на питання присутніх. Насамкінець завідувач навчально-методичної лабораторії Оксана Вілкова коротко розповіла випускникам шкіл про умови вступу до Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ та запросила детальніше ознайомитися з ними на сайті у розділі «Абітурієнту».