Адаптуємося до сучасних умов

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі пройшла гостьова лекція для ком’ютерників за участі майстра із застосування комп’ютерних мереж телерадіокомпанії «Глухів» Сергія Шитіка.

Зважаючи на небезпеку з боку країни-агресора, студенти коледжу не можуть відвідати підприємство, як це вони робили зазвичай. Тому викладач вишу Микола Суровицький вирішив створити віртуальний огляд роботи майстрів ТРК.

Так, Микола Миколайович разом із паном Сергієм в онлайн-режимі за допомогою заздалегідь підготовленого відео продемонстрували студентам 31КІ та 41КІ груп роботу з волоконно-оптичним кабелем. Мова йшла про структуру та методи виявлення несправностей таких кабелів, а також їх елементарний монтаж у бокси, муфти тощо.

Після перегляду відео майбутні комп’ютерники ставили питання, зокрема й стосовно роботи в ТРК «Глухів».