Тарас Шевченко – джерело натхнення для формування патріотичних цінностей

Студенти ГАФК СНАУ взяли участь в обласному відбірковому конкурсі читців, присвяченому пам’яті Т.Г. Шевченка.

Захід проведено за ініціативи Управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

На конкурс було подано вірші Т.Г. Шевченка у виконанні Гліба Осьмакова (31КІ) та Таміли Гавриченко (11КІ). Студентів коледжу нагородили дипломами. Учасників готувала культорганізатор Анна Овсянко.

Шевченко був пророком свого часу, який передбачав потребу українців у вільному державному житті. Сучасна молодь може взяти приклад із Шевченка як відважного борця за свободу та незалежність. Творчість поета може стати джерелом натхнення для формування патріотичних цінностей, зміцнення національної свідомості та розвитку культури українського народу, – підкреслив заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко.