Розвиток студентів в ІТ-сфері

На відділенні економіки та інформаційних технологій Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ бекенд-розробник, тімлідер компанії Perspective Studio Євген Мозок провів гостьову лекцію (онлайн) для студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія».

Perspective Studio сфокусована на e-commerce розробці вже понад 13 років, має 5 офісів в Україні та понад 70 розробників. Євген розповів про e-commerce як сферу економіки, в якій реклама, просування, торгові та фінансові угоди здійснюються в Інтернеті. Завдяки цій інформації студенти дізналися про те, як саме проходить розробка в Perspective Studio, а також про технології та фреймворки, які вони використовують.

Крім цього, під час лекції мова йшла про сучасні напрямки розробки; аналіз стеку технологій, необхідних для сучасного розробника; додаткові інструменти, технічні вміння та знання, які бажано мати та використовувати майбутнім фахівцям ІТ.

Наприкінці заходу спеціаліст компанії обговорив зі студентами їх подальший розвиток як програмістів.