Корпоративний дух інститутської родини

11-12 січня в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ проходила спартакіада «Здоров’я» 2018.

На урочистому відкритті заступник директора з виховної роботи Сергій Журба побажав командам волі до перемоги, легких змагань, які принесуть здоров’ю лише користь. Також свої вітання учасникам висловив головний суддя змагань Віктор Гололобов. Капітани команд підняли Державний прапор України. Своє музичне вітання подарував присутнім Олександр Мирошниченко.

Під час змагань учасники бігали, стрибали, ходили на руках, грали у волейбол, перевіряли себе на влучність у дартсі та боулінгу тощо. У підсумку кожного зі змагань призові місця розподілилися таким чином:

Дартс

І місце – відділення електроенергетики АПВ;

ІІ місце – навчально-виробнича частина;

ІІІ місце – відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій.

Спортивна естафета

ІІ місце – адміністративно-господарська частина;

ІІІ місце – навчально-виробнича частина.

ІІ місце – відділення електроенергетики АПВ;

ІІІ місце – адміністрація.

Шашки

І місце – відділення електроенергетики АПВ;

ІІ місце – адміністрація;

ІІІ місце – навчально-виробнича частина.

Боулінг

І місце – відділення механізації та агропромислових технологій;

ІІ місце – відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій;

ІІІ місце – адміністративно-господарська частина.

«Веселі старти»

І місце – адміністрація;

ІІ місце – відділення механізації та агропромислових технологій;

ІІІ місце – відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій.

За загальними результатами, з відривом у сім очок, перемогу здобула команда відділення механізації та агропромислових технологій, друге місце посіло відділення електроенергетики АПВ, а «бронза» змагань дісталася адміністрації нашого навчального закладу.

Наприкінці спартакіади директор інституту Анатолій Литвиненко привітав присутніх і нагородив грамотами та медалями переможців і призерів. Крім того, голова профспілкового комітету В’ячеслав Колесник вручив кожній команді солодощі для поповнення запасу витраченої на змаганнях енергії.

Трудовий колектив навчального закладу вкотре довів, що в ГАТІ активні не лише студенти. Працівники підвищили рівень фізичної підготовки та спортивної майстерності, а головне, весело, цікаво та корисно провели період новорічно-різдвяних свят.