Видатні. Відомі. Знамениті

У бібліотеці ГАФК СНАУ представили виставку та віртуальний фотоальбом, присвячені ювілярам березня.

До них увійшла інформація про життя та творчість людей, які зробили вагомий внесок у спадщину світової літератури, культури, науки та педагогіки.

Серед ювілярів березня 2023 року – педагог, основоположник наукової педагогіки та народної школи Костянтин Ушинський; поетеса, прозаїк, драматург Наталя Забіла; поет, прозаїк, мислитель, живописець, гравер, етнограф, громадський діяч Тарас Шевченко; письменник Микола Олійник; науковець і філософ, природознавець Володимир Вернадський; педагог і письменник Антон Макаренко. Крім українських мислителів і митців, у березні народився й норвезький драматург і поет, лібретист, митець, режисер і письменник Генрік Ібсен. До того ж у виставках іде мова й про актора, Народного артиста України, нашого земляка Олексія Богдановича, який і зараз підкорює сцени театрів і кіно.

Виставку «Видатні. Відомі. Знамениті» та віртуальний фотоальбом підготувала бібліотекар Ніна Шакотько за допомогою бібліотечного фонду коледжу й інтернет-ресурсів.