Працювати як цілісний механізм

Розширене засідання ректорату Сумського національного аграрного університету із залученням структурних підрозділів відбулось у новому форматі.

Ректор СНАУ Володимир Ладика провів зустріч онлайн із керівниками, заступниками та іншими фахівцями коледжів й університету, перебуваючи в Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ.

Під час засідання учасники обговорили питання ліцензування, відкриття нових спеціальностей, фінансового забезпечення університету та коледжів, порядок використання структурними підрозділами земельних і технічних ресурсів. Крім цього, мова йшла про вступну кампанію 2023 в умовах воєнного стану, а також про ухвалені зміни в законодавстві «Про вищу освіту», проведення НМТ тощо.

Особливу увагу спікери приділили піару та маркетинговій діяльності коледжів й університету, які мають діяти в єдиному стилі, затвердженому в брендбуці, аби працювати як цілісний механізм.