Робота куратора в умовах воєнного стану

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулася засідання адміністрації вишу та методоб’єднання кураторів.

Під час зустрічі мова йшла про зайнятість молодих людей у їх позаурочний час.

Директор навчального закладу Анатолій Литвиненко закликав присутніх приділяти увагу не лише навчальному процесу, а й тому, де і як проводять дозвілля здобувачі освіти, обов’язково тримати контакт із батьками/рідними, звертати увагу на зміни характеру публікацій у соцмережах тощо.

Наші діти зараз дуже вразливі. Два роки ковіду та рік війни обмежили їх спілкування в соціумі. Але людина – істота соціальна, і саме для підлітків характерно об’єднання за інтересами. Зараз перед нами стоїть завдання – зробити так, щоб ці інтереси були корисними, а наших дітей не використовували в інформаційній війні, – зазначив Анатолій Васильович.

Свої рекомендації кураторам надали заступник директора з виховної роботи Денис Освянко та психолог Ірина Марченко.