Ефективно працювати під час дистанційного навчання

Викладачі Циклової комісії природничо-математичних дисциплін Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь в онлайн засіданні обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології.

Разом із колегами педагоги коледжу Лариса Володько, Ірина Кошель, Марина Богданович і Світлана Голайбо заслухали доповідь «Інформаційна зброя: як розрізняти/реагувати/протистояти». Мова йшла про те, що ж таке інформаційна зброя, які має форми впливу; як відрізнити правдиві новини від фейкових, не піддатися впливу й убезпечити себе від негативної інформації.

Крім цього, під час зустрічі говорили про те, які засоби використовує викладач під час дистанційного навчання. А також розглянули різноманітні платформи та сервіси, що допомагають зробити заняття цікавим і доступим.

Насамкінець викладачі підбили підсумки зустрічі й обмінялися досвідом використання відповідних аспектів дистанційної форми навчання під час викладання природничих дисциплін.