Обговорили особливості дуальної освіти

Представники ГАФК СНАУ взяли участь у засіданні тематичного студентського клубу: «Дуальна форма здобуття освіти - форма освіти майбутнього. Міф чи реальність? Переваги та обмеження дуалки».

Захід відбувся онлайн. Модераторами зустрічі були Олена Бучинська, кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Юрій Данько, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко представив частину студентів Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського СНАУ, які навчаються за дуальною формою здобуття освіти. Своїми думками стосовно такого варіанту отримання знань поділився студент відділення агроінженерії Дмитро Дегтярьов і його колега з відділення електроенергетики Кирило Туман. Розповідь останнього стосувалася досвіду роботи в колективі ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс».

Проєкт «Дуальна освіта для України» реалізується за фінансової підтримки Проєкту «Економічна підтримка України».