«Добро починається з тебе»

До Дня спонтанного прояву доброти, який відзначають 17 лютого, психолог коледжу Ірина Марченко, провела тематичне заняття.

Під час заходу визначили, що таке доброта. Студенти озвучили, що саме для них означає бути добрими; виокремили основні правила, щоб світ став добрішим. Насамкінець, студенти зробили висновок, що робити хоч маленькі, але добрі справи легко, головне залишатися людяними та виявляти турботу, любов до своїх близьких і рідних людей.

Видатний педагог Василь Сухомлинський писав: «Роби добро не тільки тоді, коли тебе бачать люди. Значно більше треба для того, щоб залишатись людиною тоді, коли тебе ніхто не бачить», – говорить Ірина Владиславівна. – Це особливо актуально в цей нелегкий для нашої країни час, важливо залишатися людяними та робити добрі справи заради кращого майбутнього.