Безпечне користування Інтернет-простором

У рамках проведення тижня безпечного Інтернету психолог коледжу Ірина Марченко провела тематичні онлайн-заняття.

Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним, – зазначила Ірина Владиславівна.

Під час спілкування учасники ознайомилися з правилами безпечної поведінки в Інтернеті та небезпеками, що можуть виникнути у процесі роботи в мережі. Також студенти взяли участь в онлайн-грі, де, відповідаючи на питання, визначали рівень знань з цієї проблематики та «виживали» в інформаційному просторі, дотримуючись певних правил. Таким чином молоді люди отримали можливість сформувати навички правильного реагування на небезпеку у віртуальному просторі, культуру поведінки в Інтернеті, здатність дотримуватися правил особистої безпеки.

У підсумку здобувачі освіти поглибити свої знання з проблеми Безпечного Інтернету та наголосили на обережності роботи у віртуальному просторі.