У фіналі – про антиімперську діяльність Кобзаря

Студентка Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Таміла Гавриченко взяла участь у фінальному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід відбувся на базі Сумського міжрегіонального вищого професійного училища. Цьогоріч студенти закладів фахової передвищої освіти (негуманітарних спеціальностей) аналізували творчість Кобзаря в аспекті її антиімперськості; визначали, чому сьогодні твори та постать поета небезпечні для прибічників рашизму – ці питання розглядали на фоні знищення пам’ятників Кобзаря в окупованих українських містах і містечках.

Очікуємо на результати, які будуть після перевірки робіт.

До того ж у рамках конкурсу для керівників команд відбулося засідання літературної студії за участі члена Національної спілки письменників України Олександра Вертіля.